Bez kategorii

Coworking – biurka z pasją

By 3 sierpnia 2016 No Comments

Coraz większą popularnością cieszą się w Polsce przestrzenie coworkingowe, które skupiają niezależnych przedsiębiorców. Nierzadko prowadzimy działalność gospodarczą w domu, co z czasem staje się problematyczne, stąd niesztampowe rozwiązania coworkingu. Jak wygląda polski rynek w branży?

as

Coworking to nic innego jak indywidualna lub wspólna praca w wynajętym pomieszczeniu, co pozwala na zwiększenie wydajności i komfortu wykonywanych zadań.

Jak sprawić, aby biura coworkingowe zwracały uwagę przedsiębiorców?

Przede wszystkim należy odpowiednio wyposażyć daną przestrzeń we wszystkie niezbędne do pracy biurowej urządzenia, a także wykazać się wyjątkowym zmysłem architektonicznym oraz designerskim. Finalnie deweloperzy mogą liczyć na powodzenie wynajmu.

12

Wynajmem przestrzeni coworkingowej zainteresowani są głównie freelancerzy, mikroprzedsiębiorcy czy startupowcy, którzy nie potrzebują swojego biura do wykonywania pracy, niemniej istotne jest dla nich nowoczesne wyposażenie wnętrza, by kompleksowo realizować własne działania.

Biura coworkingowe to znakomity wariant dla wszystkich, którym bliska jest kreatywna i twórcza praca, spotkania z ludźmi, inspiracje, networking oraz potencjalne zyskanie nowych możliwości w zakresie działań firmy. Często w przestrzeniach coworkingowych organizowane są szkolenia, warsztaty i eventy ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki którym można rozwinąć swoje umiejętności biznesowe w branży.

Na sukces biura coworkingowego składa się także designerski projekt wnętrz. Najczęściej czerpiemy z zachodnich wzorców, gdzie dominuje połączenie nowoczesności z klasyką, a więc drewno, cegła oraz awangardowe dodatki.

Jaka będzie przyszłość coworkingu w Polsce? O tym już wkrótce w kolejnym artykule na naszym blogu.

Pozdrawiamy, Isalscy.pl